Zmywarka czy zmywanie ręczne?

Zmywarki śmiało zdobywają nasze domy i serca. Nic dziwnego, bo chyba każdy, kto przyzwyczai się do zmywarki, nie wyobraża sobie kuchni bez niej. Jeśli zastanawiacie się czy warto zainwestować w zmywarkę, mamy dla Was kilka argumentów, które pomogą Wam podjąć decyzję.

Czytaj więcej

ECO SPOSÓB NA ODPADY

Ochrona środowiska i racjonalne gospodarowanie odpadami to tematy, które są obecnie szczególnie aktualne. Nowe zasady segregowania śmieci mają wpływ na codzienne życie każdego z nas. Dlatego warto sobie ułatwić zadanie instalując w kuchni młynek do rozdrabniania odpadów.

Czytaj więcej

Kupując zlewozmywak należy zwrócić uwagę na jego trwałość, funkcjonalność i wzornictwo. Zlewozmywaki mogą być wykonane ze stali gładkiej lub z mikroteksturą albo z materiałów przypominających kamień takich jak tegranit. Ważne jest, aby materiał był trwały i nie niszczył się pod wpływem działania kwasów i ługów, był odporny na zarysowania, działanie promieni UV i wysoką temperaturę.

Czytaj więcej

To czysta oszczędność – pieniędzy, czasu i naszych dłoni. Zmywarki zużywają zdecydowanie mniej wody i energii niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego zmywania, stosując przy tym dużo wyższą temperaturę. Także przeznaczone do nich detergenty są silniejsze niż nawet najlepszy, klasyczny płyn do mycia naczyń.

Czytaj więcej