WYBIERZ TEMAT PORADY

Gotowanie

W naszym zespole pracuje wiele osób, których pasją jest gotowanie. Dzięki połączeniu tego hobby z doświadczeniem w zakresie wyposażenia wnętrz, fachowcy ci przygotowali kilka porad, dotyczących np. doboru odpowiednich urządzeń do kuchni, czy ich ustawienia. Kategoria ta to obowiązkowy punkt każdego, kto planuje odświeżyć swoją kuchnię.

Oszczędzanie

Nie ma chyba na całym świecie człowieka, który nie chciałby nieco oszczędzić – to naturalna cecha każdego z nas. Dlatego przygotowaliśmy kategorię porad, dotyczących różnych technik odłożenia sobie kilku złotych, a może nawet więcej. Proponujemy energooszczędne i ekologiczne rozwiązania, o których słyszałeś, lub są dla Ciebie nowością.

Przechowywanie

W ramach proponowanych przez nas porad nie mogło zabraknąć również tych związanych z przechowywaniem artykułów spożywczych. Być może dzięki tym wskazówkom przechowywane produkty dłużej zachowają świeżość i wartości odżywcze, a żywotność chłodziarko-zamrażarki wydłuży się. Sprawdź nasze sposoby i wykorzystaj je we własnym domu!

Zmywanie

Jednym z obowiązków, często darzonych niechęcią przez domowników, jest z pewnością zmywanie. Chyba każdy stara się unikać go jak ognia. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka rad dotyczących tej niewdzięcznej czynności. Dowiesz się tutaj o usprawnieniach czy sposobach na zaoszczędzenie energii i wody.