Zobaczyć na własne oczy urzekające wzornictwo. Dotknąć, by poczuć jakość wykonania. Nacisnąć sprawdzając funkcje i programy. W dniach 4-7 października TEKA zaprezentowała swoje urządzenia podczas targów Warsaw Home, które odbyły się w PTAK Warsaw Expo.

 

Warsaw Home, to prestiżowe targi wnętrzarskie, tłumnie odwiedzane przez partnerów handlowych, projektantów wnętrz, architektów i klientów indywidualnych. Podczas tego wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Targi Warsaw Home są zarówno platformą biznesową, pozwalającą porozmawiać z właścicielami sklepów i studiów kuchennych, jak i miejscem spotkań dla wszystkich pasjonatów wyposażenia wnętrz. Można tu nie tylko zobaczyć bogatą ofertę rynkową, ale też wziąć udział w szkoleniach i posłuchać prezentacji na temat najnowszych trendów i rozwiązań. Na tak ważnym branżowym spotkaniu nie mogło zabraknąć naszej firmy.

W tym roku nasze stoisko znajdowało się w hali Kitchen & Dining, tuż obok wejścia na targi. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby podkreślić ważne dla nas wartości – emocje jakie wiążą się z domem – harmonię, ciepło, miłość, bezpieczeństwo. TEKA projektuje urządzenia z myślą o podniesieniu jakości codziennego życia i nadaniu chwilom znaczenia, rozumiejąc, że w gestach i działaniach kryją się uczucia. Na stoisku dominowały jasne i pogodne barwy, było mnóstwo zieleni, domowe dekoracje i oczywiście nasze urządzenia, elegancko zaprezentowane w wygodnych ekspozytorach. Na gości czekali przedstawiciele TEKA, którzy z zaangażowaniem odpowiadali na wszystkie pytania, pokazywali wybrane modele i częstowali wspaniałymi hiszpańskimi tapasami, przygotowanymi specjalnie na tę okazję. W trakcie Warsaw Home premierę miały dwie płyty indukcyjne TEKA: IZF 68600 MSP FF, płyta Full Flex z automatycznymi programami do gotowania przy użyciu zaprogramowanych temperatur oraz ITS 66700 MSP, płyta z polami Flex i funkcją Slide Cooking.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i zapraszamy na kolejne imprezy. W dniach 24-27 stycznia 2019 r. będziemy obecni na targach 4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.