SOLLER_system termostatyczny_aranz_www

Nadeszła wiosna, zrobiło się ciepło i przyjemnie, a u nas pojawiły się nowości. Kto myśli o remoncie łazienki, powinien sprawdzić trzy nowe linie wzornicze baterii i systemów natryskowych TEKA: SOLLER, ITACA i MANACOR. Tym bardziej, że przy zakupie produktów łazienkowych z oferty TEKA o łącznej wartości 1500 zł zestaw 6 eleganckich, miękkich ręczników Paulo Zwoltex otrzyma się w prezencie!

W nowoczesnych łazienkach baterie i systemy natryskowe są ozdobą, która nadaje wnętrzu klasy. Nawet jeśli budżet nie pozwala na realizacje wszystkich marzeń, warto zainwestować w eleganckie baterie, aby uzyskać doskonały efekt. To część wyposażenia, która podobnie jak torebka i buty w damskiej kreacji sprawia, że całość wygląda bardziej ekskluzywnie. Jednak w przypadku baterii liczy się także to, co niewidoczne dla oczu – wysokiej jakości wykonanie, gwarantujące oszczędność wody, bezpieczeństwo i niezawodność. Wybierając baterie i systemy natryskowe z nowych linii wzorniczych TEKA SOLLER, TEKA ITACA, TEKA MANACOR można mieć pewność, że kupuje się urządzenie zarówno ładne jak i trwałe.

Firma TEKA od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości baterii i systemów natryskowych. Zainstalowane w nich głowice ceramiczne zapewniają wieloletnie bezawaryjne działanie, a system anti-scale w perlatorze zapobiega osadzaniu się kamienia. W wielu modelach baterii umywalkowych TEKA znajduje się system oszczędzania wody SuperEco, zmniejszający zużycie wody do 5 l/m, co oznacza klasę przepływu A+. W czasach gdy koszty wody stanowią zauważalną część opłat za mieszkanie, takie rozwiązanie pozwoli ograniczyć rachunki, przy jednoczesnej trosce o środowisko. W bateriach wannowych i wannowo-natryskowych zastosowano reduktory szumów, które w znaczący sposób tłumią szum wody przepływającej przez baterie. Z kolei w bateriach termostatycznych i natryskowych możemy znaleźć system Safe Touch. Dzięki specjalnej konstrukcji przepływ gorącej wody w baterii zostaje ograniczony do minimum, przez co bateria pozostaje chłodna i dotknięcie jej nie grozi oparzeniem.

Promocja
Teraz przy zakupie baterii i systemów natryskowych o łącznej wartości 1.500 zł w prezencie otrzymuje się zestaw 6 eleganckich, jasno-grafitowych ręczników Paulo Zwoltex. Ręczniki wykonane w 100% z bawełny o gramaturze 500g, są niezwykle miękkie, chłonne oraz przyjemne w dotyku. W skład kompletu wchodzą 2 ręczniki o wymiarach 70 x 140 cm, dwa ręczniki o wymiarach 50 x 90 cm oraz 2 ręczniki 30 x 50 cm. Promocja obowiązuje od 1 kwietnia do 31 grudnia 2018 roku.