foto_DSC_4906-1.jpg

W dniach 15-18 lutego 2018 r., podczas III edycji targów 4DesignDays, postanowiliśmy spełnić życzenia Klientów, którzy pragnęli poznać nasze nowe urządzenia z linii TEKA Wish. Przygotowaliśmy duże, atrakcyjne stoisko, na którym można było obejrzeć najciekawsze modele dostępne w naszej ofercie, m.in. piekarniki TEKA iOven, HLB 860, HLB 840 P z funkcją pyrolizy, kuchenkę mikrofalową ML 825 TFT BI, kawiarkę na kapsułki do zabudowy CLC 835 MC i piekarnik kompaktowy HLC 844 C. Zaprezentowaliśmy także płyty grzewcze: płytę indukcyjno-gazową IG 940 2G AI AL, płytę gazową EX 70.1 5G AI AL DR oraz płytę indukcyjną iKnob, a także baterie kuchenne i łazienkowe oraz zlewozmywaki.

Cieszymy się ogromnie, że mieliśmy okazję spotkać się z naszymi partnerami handlowymi, poznać nowych przedstawicieli branży i nawiązać z nimi kontakty oraz porozmawiać z konsumentami. To dla nas cenne doświadczenie, bo tego typu rozmowy i prezentacje pozwalają nam lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania użytkowników i dostosować naszą ofertę do ich życzeń.

4DesignDays to jedyne w Polsce i tej części Europy wydarzenie poświęcone wszystkiemu, co wiąże się z architekturą, designem, wzornictwem oraz aranżacją przestrzeni do życia, pracy i wypoczynku. Przez 4 dni ikony światowego i Polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe a także deweloperzy dyskutowali o tym, co kreuje i inspiruje światowe trendy w architekturze i designie. Podczas 4DesignDays producenci mieli możliwość pokazać swoje najciekawsze produkty na stoiskach zlokalizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach.