laureatki_1-copy Konkurs TEKA Inspiruje, organizowany od 4 lat przez firmę TEKA daje możliwość pokazania swoich umiejętności architektom i projektantom wnętrz, którzy potrafią przygotować oryginalny projekt kuchni zainspirowanej tematem przewodnim konkursu. W 2017 roku uczestnicy mieli kreatywnie zinterpretować hasło „Kuchnia spełnionych życzeń”, nawiązujące do koncepcji nowych urządzeń TEKA Wish.

Nadesłane prace ocenia profesjonalne jury złożone z 4 osób. Każda z nich, ze względu na swoje doświadczenia zawodowe, nieco inaczej patrzy na otrzymane projekty. W skład jury wchodzi przedstawiciel świata akademickiego z warszawskiej ASP, uznana projektantka wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, redaktor naczelna pisma wnętrzarskiego oraz dyrektor marketingu naszej firmy. Dzięki tak dobranemu jury każda praca jest oceniana pod względem funkcjonalności, poprawności projektowej, wpisywania się w nowe trendy oraz odpowiedniego umieszczenia urządzeń AGD. Dyskusje podczas obrad jury są zazwyczaj długotrwałe i dość burzliwe, zwłaszcza gdy jakiś projekt podoba się jednej osobie, a nie trafia do serca pozostałym. Na szczęście na koniec zawsze udaje się osiągnąć porozumienie i z ogromnej liczby prac jakie przychodzą na konkurs zostają wybrane projekty, których autorzy otrzymają cenne nagrody. A jest o co walczyć. Za zajęcie pierwszego miejsca laureat otrzymuje urządzenia AGD TEKA o wartości 10.000 zł, które może sobie sam wybrać z bogatej oferty naszej firmy. Odpowiednio – drugie miejsce to urządzenia o wartości 5.000 zł, a trzecie 3.000 zł. Dodatkowo zdobywca pierwszego miejsca otrzymuje zaproszenie na 3 dniowe szkolenie AutoCad organizowane przez firmę Procad.

Po przyznaniu nagród następuje najmilszy moment, gdy możemy spotkać się osobiście z laureatami wręczyć im dyplomy i vouchery na urządzenia TEKA. W tym roku pierwsze miejsce zajęła Anna Jopek, drugie Monika Ryszka, a trzecie Paulina Bojarska. Wszystkie tegoroczne laureatki otrzymały swoje nagrody na początku grudnia. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom, których prace można obejrzeć tutaj, a pozostałe osoby gorąco zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu.