Życzenia się spełniają

Showroom Teka_0047 1Nowe urządzenia TEKA Wish są już dostępne w Polsce! Zaprojektowane tak, aby umożliwiać spełnianie różnych, prostszych i bardziej skomplikowanych, życzeń. Niezależnie od tego czy ktoś pragnie szybko podgrzać mrożoną pizzę, przygotować ciasto według przepisu babci czy odtworzyć wyszukane danie podpatrzone w eleganckiej restauracji – pomogą mu nowoczesne piekarniki, precyzyjne płyty grzewcze i efektywne okapy TEKA Wish, które przyciągają wzrok stylowym wzornictwem. Równe linie, gładkie powierzchnie, przestronne wnętrza i wysokiej jakości materiały, takie jak szkło, stal i aluminium, to znak rozpoznawczy tej linii. Jeśli do tego dodać intuicyjną obsługę, niskie zużycie energii oraz  systemy ułatwiające utrzymanie czystości – otrzymamy prawdziwy prezent od złotej rybki.

Linia TEKA Wish jest efektem przeszło dwóch lat badań i prac nad rozwojem produktów. Zaangażowanych w nie było ponad 900 osób z pięciu fabryk. Punktem wyjścia do stworzenia urządzeń TEKA Wish, stało się zrozumienie trzech podstawowych oczekiwań użytkowników, które można najkrócej podsumować: przyjazna obsługa, łatwe czyszczenie i oszczędność energii. Konstruując nowe modele zwracano uwagę na nowoczesne rozwiązania pozwalające spełnić te życzenia. Przykładami innowacji w urządzeniach TEKA Wish jest np. DuoClean, czyli system samoczyszczenia się piekarników, ułatwiający utrzymanie czystości, nowoczesne silniki EcoPower w okapach, gwarantujące cichą i efektywną pracę przy zredukowanym zużyciu energii czy panel Multislider, zapewniający niezwykłą precyzję sterowania płytą indukcyjną. Realizacje życzeń użytkowników widać także we wzornictwie nowej linii. Powiększone wnętrza piekarników z prowadnicami teleskopowymi na dwóch poziomach, to łatwiejsze wkładanie i wyjmowanie potraw. Czytelne panele elektroniczne pozwalają intuicyjnie sterować urządzeniem i wybierać ekologiczne opcje z szerokiej gamy dostępnych programów. Wysokiej jakości materiały – szkło, stal i aluminium – można bez problemu utrzymać w czystości.

Trzy grupy urządzeń TEKA Wish

Sposób w jaki ludzie korzystają z własnej kuchni jest bardzo różny. Niektórym wystarczają  najprostsze urządzenia, które można obsłużyć, symbolicznym “jednym przyciskiem”. Gotowanie w ich wykonaniu to bardziej podgrzewanie, niż szykowanie wymyślnych dań. Ma być szybko, łatwo i przyjemnie. Dla nich powstała grupa urządzeń Easy. Są niedrogie, proste w obsłudze, z podstawowymi funkcjami, zapewniającymi efektywne działanie. Osobom, które potrzebują wszechstronnych rozwiązań, ponieważ lubią spędzać czas w kuchni na przygotowywaniu rozmaitych potraw, spodobają się urządzenia Total.  Total łączy w sobie funkcjonalność, atrakcyjne wzornictwo i szeroką gamę funkcji, umożliwiających kulinarne eksperymenty. Z kolei urządzenia Maestro są odpowiedzią na oczekiwania osób szczególnie wymagających, którzy zawsze chcą być krok przed innymi i poszukują nowatorskich rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnego stylu życia. W kuchni stawiają na finezję i precyzję, dlatego poszukują urządzeń z najwyższej półki, które będą ich wspierać w doskonaleniu sztuki kulinarnej.