W kuchni szczególnie liczy się wygoda, bo tylko wtedy przygotowywanie posiłków staje się przyjemnością. Dlatego przy tworzeniu projektu kuchni kluczowe znaczenie ma dobre poznanie życzeń domowników oraz zrozumienie co i w jaki sposób lubią gotować. To pozwoli zaprojektować wnętrze spełniające ich życzenia.  Inspiracją do przygotowania projektu powinny być nowe urządzenia TEKA Wish, które łączą w sobie funkcjonalność, nowoczesne technologie i rozwiązania ekologiczne.

Trzy linie, Easy, Total i Maestro są przeznaczone dla osób o różnych potrzebach i podejściu do gotowania. Easy to przede wszystkim prostota obsługi. Dobrze zaprojektowane i mało skomplikowane pozwalają komfortowo przygotowywać posiłki. W linii Total znajdują się wszechstronne modele wielofunkcyjne,  które sprostają różnorodnym kuchennym wyzwaniom i eksperymentom. Dla najbardziej wymagających, stawiających na precyzję i nowatorskie technologie, stworzono linię Maestro.

konkurs_partnerzy

MODELE 3D
SZABLON PRACY
FORMULARZ
Regulamin

O konkursie

Jeśli masz oryginalny pomysł jak powinna wyglądać kuchnia z urządzeniami TEKA Wish, w której domownicy będą mogli w komfortowych warunkach realizować swoje pomysły  i umiesz kreatywnie zinterpretować hasło „Kuchnia spełnionych życzeń” – weź udział w naszym konkursie i wygraj cenne nagrody.

Przygotuj projekt oryginalnej kuchni, w której znajdą się co najmniej 4 urządzenia marki Teka i zgłoś się do konkursu. Możesz wykorzystać dowolne urządzenia, których modele 3D do pobrania znajdziesz tutaj.

Każdy uczestnik może przysłać jedną pracę. Prace powinny zostać przesłane w schemacie, który jest do pobrania tutaj i składać się z 1 rzutu pomieszczenia, 3 wizualizacji  i opisu projektu do 2 500 znaków. 

Prace należy przysyłać przy pomocy formularza zgłoszeniowego do 15 października 2017 roku, do godz. 23:59.

0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Nagrody

Nagrodami w konkursie są vouchery na zakup dowolnych urządzeń z bogatej oferty firmy TEKA, w skład której wchodzą m.in. piekarniki, płyty grzewcze, okapy, chłodziarko-zamrażarki, okapy, zlewozmywaki oraz baterie kuchenne i łazienkowe.

I miejsce

PLN 10000
  • to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 10 000 zł
  • Nagroda dodatkowa dla laureata I miejsca to voucher na szkolenie AutoCad stopień I (do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy)

II miejsce

PLN 5000
  • to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 5 000 zł

III miejsce

PLN 3000
  • to voucher na zakup urządzeń TEKA o wartości 3 000 zł

Laureatów wybierze jury w składzie

  • dr hab. arch. Joanna Maria Walendzik-Stefańska – Wydział Architektury Wnętrz ASP Warszawa
  • Agnieszka Gruszczyńska-Hyc –redaktor naczelna magazynu „M jak mieszkanie”
  • Maria Tyniec – projektantka wnętrz, malarka
  • Iwona Kryczka –marketing manager, Teka Polska

Przy wyborze zwycięzców jury będzie brało pod uwagę spójność projektu, funkcjonalność, zgodność z tematem i adekwatność rozwiązania przestrzennego do celu. Jury zwróci także uwagę na ergonomię i łatwość utrzymania porządku.

Formularz zgłoszeniowy

Imię i nazwisko autora*

Ulica, numer domu i mieszkania*

Kod pocztowy*

Nazwa miejscowości*

Telefon stacjonarny

Telefon komórkowy*

Pseudonim*

Adres email*

Jaki program do projektowania wykorzystujesz?*

Praca konkursowa*

Prosimy o przesyłanie plików w formatach jpg, pdf, png lub tiff spakowanych do jednego archiwum zip o rozmiarze nie większym niż 20MB

Praca konkursowa powinna składać się z 3 wizualizacji, 1 rzutu pomieszczenia i opisu (do 2500 znaków) umieszczonych w szablonie, który jest do pobrania tutaj

Oświadczenie:

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z regulaminem IV edycji Konkursu TEKA Inspiruje i akceptuję wszystkie warunki określone w tym regulaminie.

Oświadczam, że zgłoszona na konkurs praca jest moim osobistym dziełem i przysługują mi w całości prawa autorskie i majątkowe do tej pracy i nie jest ona obciążona autorskimi prawami majątkowymi osób trzecich.

Oświadczam, że projekt zgłoszony do Konkursu nie narusza żadnych praw osób trzecich, w szczególności jakichkolwiek praw własności intelektualnej, w tym praw autorskich.

Oświadczam, że projekt zgłoszony do Konkursu nie zawiera żadnych treści sprzecznych z porządkiem publicznym i dobrymi obyczajami.

 Akceptuję postanowienia regulaminu i oświadczenia.


Masz pytania? Napisz do nas: konkurs@tekainspiruje.pl


Wyniki

Weź udział w naszym konkursie i wygraj wspaniałe nagrody!
Na prace konkursowe czekamy do 15 października 2017 roku do godziny 23.59

Poniżej prezentujemy prace nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu TEKA Inspiruje:

III edycja konkursu
„Kolory rodzinnego domu”

I miejsce: Weronika Tomasik

II miejsce: Aleksandra Chojnacka

III miejsce: Konrad Garbowski

Wyróżnienie: Natalia Okolus

Wyróżnienie: Emilia Talarek

II edycja konkursu
„Kuchnia sercem domu”

I miejsce: Karolina Zakrzewska

II miejsce: Joanna Dolot

III miejsce: Agnieszka Kołacz

Wyróżnienie: Natalia Okolus

I edycja konkursu
„Kuchnia połączona z salonem”

I miejsce: Maciej Kozłowski

II miejsce: Łukasz Rząd

III miejsce: Agnieszka Mańkiewicz-Kipa

Wyróżnienie: Sabina Palenik

I edycja konkursu
„Kuchnia w osobnym pomieszczeniu”

I miejsce: Renata Bryła

II miejsce: Bartłomiej Drabik

III miejsce: Kaja Radziszewska