Targi AB Innovation Days

Ten rok jest szczególnie ważny dla naszej firmy. Po latach intensywnych prac nad rozwojem produktów nadszedł czas na premierę najnowszej linii urządzeń TEKA Wish, w skład której wchodzą piekarniki, okapy, płyty grzewcze i kuchenki mikrofalowe. W Polsce po raz pierwszy pokazaliśmy je na targach AB Innovation Days, które odbyły się w dniach 27-28 maja, w Karpaczu.

IMG_0919Targi RTV i AGD „AB Innovation Days 2017” to jedno z najważniejszych wydarzeń branży RTV i AGD w Polsce. Hasło przewodnie tego wydarzenia brzmi „Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro”. W tegorocznej, czwartej edycji, która odbyła w Karpaczu, udział wzięło kilkuset gości. Byli wśród nich wiodący producenci, eksperci branżowi oraz kluczowi przedsiębiorcy. Z zaproszonymi gośćmi o najnowszych produktach i trendach w sprzedaży rozmawiał Maciej Kurzajewski.

IMG_0937Na naszym stoisku największe zainteresowanie wzbudzały urządzenia z linii Wish. Projektanci i konstruktorzy TEKA od kilku lat intensywnie pracowali, aby stworzyć linie urządzeń, które będą odpowiadać życzeniom wyrażanym przez użytkowników. Niezależnie od tego czy ktoś stawia na prostotę obsługi, szuka sposobów na łatwe utrzymanie czystości czy zależy mu na możliwości dopasowania pracy urządzenia do skomplikowanych przepisów na smakowite dania, w ofercie TEKA znajdzie produkty, które umożliwią realizację tych pragnień. Nasze nowoczesne piekarniki, kuchenki mikrofalowe i eleganckie kawiarki do zabudowy będą wspierać domowników w codziennym spełnianiu ich mniejszych i większych życzeń.